Środki do zwalczania szkodników i insektów

Koszyk 0 Produkt Produkty (pusty)    

Brak produktów

Do ustalenia Wysyłka
0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie

Ostatnio przeglądane

Arkusze ogrodowe (10szt)

8649

Nowy produkt

Jeśli szukasz środków owadobójczych bezpiecznych dla Twoich roślin, wypróbuj innowacyjne rozwiązanie, jakim są kleiste arkusze ogrodowe. Ich użycie sprawi, że uprawiane przez Ciebie warzywa i owoce nie tylko będą zdrowe, ale także zachowają pełnię swoich walorów smakowych.

Więcej szczegółów

27,83 zł brutto

Więcej informacji

Arkusze ogrodowe kleiste zapewnią roślinom ochronę przed szkodliwą działalnością owadów takich jak mączliki, mszyce, ziemiórki czy miniarki oraz zwabiają wiele innych niepożądanych gatunków. Wyróżnia je wyjątkowo proste użycie – wystarczy rozwiesić je na drzewach za pomocą drucików, które znajdziesz w zestawie z arkuszami. Ich wszechstronne zastosowanie sprawia, że stanowią one skuteczną ochronę roślin w ogródkach, szklarniach czy sadach. Żółty kolor arkuszy przyciąga owady, które następnie przyklejają się do pułapki. Dzięki temu akcesoria te pozwalają stale monitorować liczebność szkodników w obrębie danej uprawy.

Kleiste arkusze ogrodowe to nie tylko skuteczne rozwiązanie służące do walki z wieloma gatunkami owadów, ale przede wszystkim bezpieczny środek insektobójczy. W odróżnieniu od oprysków czy chemicznych środków ochrony roślin do produkcji arkuszy nie używa się żadnych substancji szkodliwych dla środowiska, dzięki czemu są to produkty ekologiczne, a co za tym idzie, w pełni bezpieczne dla zdrowia człowieka oraz zwierząt hodowlanych i domowych.