Środki do zwalczania szkodników i insektów

Koszyk 0 Produkt Produkty (pusty)    

Brak produktów

Do ustalenia Wysyłka
0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie

Ostatnio przeglądane

Koncentrat do zwalczania moli 30ml

8634

Nowy produkt

Jeżeli Twoja kuchnia czy szafa z ubraniami została zaatakowana przez mole, z łatwością się z nimi rozprawisz przy pomocy koncentratu do zwalczania moli. Skutecznie likwiduje dorosłe owady i ich larwy. Działa w pomieszczeniach zamkniętych o powierzchni nieprzekraczającej 25 m ².  Nadaje się więc doskonale do mieszkań czy domów mieszkalnych.

Więcej szczegółów

70,13 zł brutto

Więcej informacji

Efekt działania preparatu jest bardzo szybki i długotrwały. Substancja będzie aktywna nawet przez 3-4 tygodnie. Przez cały ten czas likwiduje owady i ich larwy. Żaden mol nie pojawi się w Twojej kuchni czy garderobie po zastosowaniu preparatu. 

Koncentrat na mole jest nieszkodliwy i w pełni bezpieczny. Kwestia bezpieczeństwa preparatu jest bardzo ważna. Używa się go w końcu w kuchni czy sypialni. Spryskuje się nim szafki w spiżarni. Można to robić bez obaw o zdrowie naszych bliskich i zwierząt domowych.

Preparat jest bezwonny i bezbarwny. Nie plami i nie pozostawia śladów. Stosuje się go w dużym rozcieńczeniu 5 ml na litr wody. W takiej postaci jest zupełnie bezpieczny. Nie akumuluje się w organizmie. Można więc stosować go systematycznie i żyć komfortowo bez moli i śladów ich żerowania.